Stypendia dla studentów i doktorantów na Tajwanie

Biuro Gospodarcze i Kulturalne Tajpej oferuje polskim studentom i doktorantom stypendium na roczny kurs języka chińskiego na Tajwanie oraz stypendium  na studia magisterskie i doktoranckie również na Tajwanie. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą i przesłania niezbędnych dokumentów do 21 lutego do Działu Współpracy z Zagranicą.

Stypendium na roczny kurs języka chińskiego na Tajwanie – 8 miejsc

Osoby zainteresowane powinny przesłać do 21 lutego b.r. do Działu Współpracy z Zagranicą (do pani Joanny Janas, p. 211)  następujące dokumenty:
- kwestionariusz Application Form for ROC (Taiwan) Ministry of Education
- kwestionariusz kandydata na wyjazd za granicę (zał. nr 1)
- wypełniony i podpisany załącznik do pisma BWM-I-1362/EK/2006 z 9 sierpnia 2006 r. (zał. 3)
- list motywacyjny (po polsku i angielsku)
- opinię pracownika naukowego uczelni (po polsku i angielsku)
- poświadczenie znajomości języka chińskiego lub angielskiego
- informację z uczelni o średniej ocen po polsku oraz wykaz ocen (transcript of records) po angielsku
- kopię dyplomu lub świadectwa potwierdzającego najwyższe uzyskane wykształcenie
- kopię paszportu
- potwierdzenie aplikowania na wybrany uniwersytet

Stypendium na studia magisterskie uzupełniające i doktoranckie na Tajwanie – 5 miejsc

Osoby zainteresowane powinny przesłać do dnia 21 lutego b.r. do Działu Współpracy z Zagranicą (do pani Joanny Janas, p. 211)  następujące dokumenty:

- kwestionariusz Application Form for a Taiwan Scholarship
- kwestionariusz kandydata na wyjazd za granicę (zał. nr 1)
- list motywacyjny z uzasadniający wybór określonego programu studiów (po polsku i angielsku); w przypadku studiów doktoranckich wstępny plan badawczy z podaniem tematu
- opinię pracownika naukowego uczelni (po polsku i angielsku)
- poświadczenie znajomości języka chińskiego lub angielskiego
- kopię paszportu
- potwierdzenie aplikowania na wybrany uniwersytet

UWAGA: Od roku 2012 studia nie mogą być poprzedzone rocznym kursem języka chińskiego.
Kandydaci muszą indywidualnie ubiegać się o przyjęcie na wybrane studia.

Dokładne informacje w załączonych plikach na stronie http://www.buwiwm.edu.pl/wym/innne-oferty.htm oraz w Dziale Współpracy z Zagranicą.

Praktyki i Staże

praktyki staze

wyklady otwarte

piątek, 10 kwietnia

niedziela, 12 kwietnia

poniedziałek, 13 kwietnia

poniedziałek, 20 kwietnia

poniedziałek, 4 maja

piątek, 8 maja

poniedziałek, 11 maja

Pełny kalendarz

Wideo

Dziennikarstwo
Media Relations
WNPiD
Dziekan zaprasza na studia!
Kulisy studiowania
LipDub UAM