„11 pewnych sposobów na zniszczenie swojej kariery oraz jak ich uniknąć” – spotkanie z Ralphem Brighamem

Zapraszamy na spotkanie z Ralphem Brighamem z Southwestern Advantage, które odbędzie się w poniedziałek, 19 lutego o godzinie 16:30 w sali 120. Tematem wykładu będzie „11 pewnych sposobów na zniszczenie swojej kariery oraz jak ich uniknąć.”

Przez ostatnie 14 lat Ralph Brigham był odpowiedzialny za relacje z ponad 300 różnymi uniwersytetami w Ameryce Północnej i Europie. Jest byłym przewodniczącym NACE (National Association of Colleges and Employers). Dzięki swoim sukcesom i ogromnemu doświadczeniu Ralph Brigham wie, czego pracodawcy oczekują od młodych ludzi i co powinni robić studenci, by po ukończeniu studiów mieć dobry zawodowy start.