3-miesieczny płatny staż w dziale marketingu Wydawnictwa Explanator

Wydawnictwo Explanator – wydawca magazynów branżowych oraz organizator szkoleń i konferencji – poszukuje stażysty, któremu niestraszne social media.

Jeśli zatem:

• pasjonuje Cię digital, a w szczególności social media i jesteś na bieżąco z nowymi trendami, platformami i funkcjami, jakie pojawiają się w tym obszarze,
  • Facebook i LinkedIn to Twoje środowisko naturalne
  • znasz programy graficzne i masz zmysł estetyczny,
  • wiesz, jak analizować, monitorować i optymalizować działania w mediach społecznościowych oraz rozumiesz ich wpływ na biznes,
  • jesteś energiczny, kreatywny, otwarty na nowe wyzwania i entuzjastyczny
  • jesteś studentem,

…czekamy właśnie na Ciebie!

Co oferujemy:

• Możliwość wykonywania różnorodnych i kreatywnych zadań
  • Wsparcie produktowe, niezbędne narzędzia
  • Możliwość samodzielnej organizacji pracy
  • Realny wpływ na rozwój firmy – jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i pomysły!
  • Pozytywną atmosferę, komfortowe warunki pracy (w centrum miasta)
  • Pracę w godzinach 8-16, w wybrane dni od poniedziałku do piątku (16 godzin tygodniowo)

Aplikacje zawierające CV prosimy kierować na praca@explanator.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EXPLANATOR z siedzibą w Poznaniu”.