Akcja świąteczna „Gwiazdka UAM 2017”

Zapraszamy wraz z Dziekanem Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa prof. Andrzejem Stelmachem, Dyrektorem Szkoły Wychowania Fizycznego i Sportu UAM dr Pawłem Antkowiakiem oraz Kołem Naukowym Samorządu Terytorialnego do udziału w drugiej edycji akcji świątecznej „GWIAZDKA UAM”. Beneficjentami akcji są mali pacjenci Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej w Poznaniu.

Harmonogram akcji:
Do 30 listopada 2017 r. czekamy na Państwa deklaracje wykonania paczki.
Do 13 grudnia 2017 r. należy dostarczyć paczkę do Sekretariatu WNPiD lub Sekretariatu SWFiS.
19 grudnia 2017 r. wręczenie paczek w asyście Mikołaja i organizatorów akcji.

Ubiegłoroczna edycja utwierdziła nas – organizatorów – w przekonaniu, że czynienie dobra na rzecz drugiego człowieka jest najlepszym świątecznym prezentem, jaki możemy sami sobie sprawić.

Zasady akcji:

Udział w akcji należy zgłosić do 30.11.2017 roku na adres e-mail: gwiazdkauam@gmail.com.
Zgłoszenie się jest równoznaczne z przyjęciem zobowiązania przygotowania paczki dla jednego z dzieci z Kliniki. Wartość paczki powinna wynosić około 70 zł. Paczkę przygotowujemy na podstawie listu – mali pacjenci wraz z wolontariuszami z Koła Naukowego Samorządu Terytorialnego piszą listy do Św. Mikołaja. Dzięki temu możliwe jest spełnienie małych marzeń dzieci, które na stosunkowo krótkiej drodze swojego życia już muszą zmagać się z cierpieniem, niewyobrażalnym dla wielu z nas.

Następnie opisany prezent (dla którego z dzieci został przygotowany) należy przekazać do 13.12.2017 roku do Sekretariatu Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa lub Sekretariatu Szkoły Wychowania Fizycznego i Sportu UAM.

Uroczyste wręczenie paczek nastąpi w okresie przedświątecznym, na spotkaniu dla dzieci i ich rodziców zorganizowanym w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej w Poznaniu.

Zachęcamy do udziału!