Biuro Karier UAM zaprasza na XX Akademię Rozwoju

Szukasz stażu? Praktyki? Wkrótce kończysz studia i chcesz znaleźć odpowiednią pracę? A może zdjęcie w Twoim CV nie jest już do Ciebie podobne? Przyjdź i poukładaj swoją karierę!

Po 20 latach czas na zmiany, tak więc w tym roku Biuro Karier UAM zaprasza studentów oraz absolwentów na  jubileuszową – XX Akademię Rozwoju (dawniej Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości), która odbędzie się 7 listopada w godzinach 10.00 – 16.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki (Campus Morasko).


Spotkaj się z ekspertami reprezentującymi znane firmy, zbierz informacje od doświadczonych pracowników instytucji i organizacji oraz weź udział w szkoleniu (plan szkoleń + zapisy  http://tinyurl.com/AR2017-szkolenia )

To wszystko w jednym miejscu. Mało?
Przygotowaliśmy cztery strefy specjalne:

  • strefę kariery, w której czekają na Ciebie eksperci udzielający porad na temat rynku pracy w Polsce i za granicą, rozwoju osobistego i planowania kariery oraz przedsiębiorczości,
  • sprawdź się podczas symulacji rozmowy kwalifikacyjnej w strefie rekrutacji, a dowiesz się co można zrobić lepiej, żeby zdobyć wymarzoną pracę,
  • odwiedź strefę wizerunku i skorzystaj z porady wizażysty,
  • zrób sobie profesjonalne zdjęcie do CV w foto-strefie.


Lubisz wygrywać ? Weź udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami !
Polub naszą stronę i podaj dalej informację https://www.facebook.com/akademiauam/