Campus Studencki 2017

Drodzy studenci,

Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza wszystkich nowych studentów Naszych Wydziałów na swój oficjalny, najlepszy i NAJWIĘKSZY wyjazd integracyjny w Polsce, jakim bez wątpienia jest Campus Studencki (ZOBACZ CLIP Z POPRZEDNIEJ EDYCJI)

Chcecie wejść hucznie w nowy rozdział swojego życia, zakończyć lato w wielkim stylu? To Campus Studencki jest właśnie dla WAS! Wakacyjna atmosfera w połączeniu z rozgrzaną słońcem plażą, imprezami, warsztatami i koncertami (min. KęKę, Bass Astral x Igo) zintegrują Cię z innymi i przygotują na najlepszy okres w twoim życiu jakim są studia! Patronat nad Campusem objęła prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska – Wasz Prorektor ds. studenckich, ale to nie koniec – udział w Campusie potwierdzili Wasi prodziekani, których będziecie mieli okazję poznać jeszcze przed rozpoczęciem studiów podczas nieformalnych spotkań i integracji wydziałowych. Trudno lepiej rozpocząć studia!

Ten wyjazd to 6 niezapomnianych dni podczas, których poznacie tysiące wspaniałych ludzi, weźmiecie udział w szkoleniach przygotowanych z myślą o rozwoju Waszych umiejętności i poszerzenia wiedzy z zakresu budowania relacji i komunikacji, ale przede wszystkim będziecie się dobrze bawić podczas atrakcji, które dla Was przygotowujemy. W trakcie Campusu Studenckiego otrzymacie cenne informacje i know how, jak planować i budować swoją karierę naukową i zawodową. Nawiążecie nowe znajomości i przyjaźnie ze studentami wszystkich poznańskich uczelni oraz poznacie struktury ogólnopolskich organizacji zrzeszających studentów.

Nie ważne, że dopiero stawiasz pierwsze kroki w studenckim życiu. Campus Studencki w Łazach został przygotowany z myślą o Tobie. UAM to MY,  a gdzie mamy możliwość poznać się najlepiej? Tylko na Campusie Studenckim! Czy studiujesz na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa czy Teologicznym -> jesteśmy jedną wielką społecznością Uniwersytecką, która co roku pokazuję, że UAM to najlepiej zintegrowany Uniwersytet w Polsce!

Termin: 5-10 września

Miejsce: ŁAZY k/Mielna

Cena: 499 zł

Rejestracja -> LINK DO REJESTRACJI

Strona WWW -> LINK DO WWW

Fanpage -> LINK DO FP @campusstudencki

Wydarzenie na Facebooku -> Campus Studencki 2017 – Oficjalny Wyjazd Integracyjny UAM

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Organizatorami Campusu Studenckiego są Uniwersytet im. Adama Mickiewicza wraz z Fundacją Jeden Uniwersytet, która została wyróżniona tytułem najlepszej organizacji pozarządowej roku przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Zacznijcie pisać nowy rozdział studenckiej przygody właśnie z nami i właśnie w Łazach!