Zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym

Od soboty 17 października 2020 roku do odwołania wszystkie zajęcia na studiach licencjackich i magisterskich (stacjonarnych i niestacjonarnych) będą odbywać się wyłącznie online (kształcenie na odległość).

Odbiór legitymacji studenckich i pakietu powitalnego (studenci I roku):

W związku z zagrożeniem epidemicznym w tym roku możliwe jest przesłanie na wniosek studenta legitymacji i pakietu powitalnego na wskazany adres drogą pocztową. Wniosek dostępny jest tutaj. Prosimy o przesyłanie podpisanego dokumentu z adresów studenckich (@st.amu.edu.pl) do Biura Obsługi Studentów (prosimy kierować maile do osoby prowadzącej kierunek). Odbiór legitymacji możliwy jest także na Wydziale, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Legitymacje ważne do 31 marca 2020 r. pozostają ważne do 29 listopada br.

Potwierdzenie dokumentów (studenci I roku):

Przyjmowanie dokumentów do wglądu zostaje wstrzymane do odwołania. Każdy student I roku będzie musiał przedstawić komplet dokumentów do końca semestru zimowego.

O dalszych krokach będziemy informować w kolejnych komunikatach.