Bezpłatny Microsoft Office dla wszystkich studentów WNPiD!

Od 1 października wszyscy nasi studenci otrzymają na cały okres studiów bezpłatny dostęp do najnowszych wersji oprogramowań:

• Word,
  • Excel,
  • PowerPoint,
  • OneNote i innych aplikacji Office.

Dzięki współpracy z firmą Microsoft zapewniamy wszystkim studentom, zarówno studiów I i II stopnia oraz studiów doktoranckich, najnowszą wersję pakietu biurowego Office.

Zainstaluj pakiet Office w 3 krokach:

1. Przejdź do portalu Office 365
  2. Zaloguj się za pomocą swojego uczelnianego adresu e-mail
    1. Instrukcja pierwszego logowania się do usługi Office 365 dla studentów
    2. Instrukcja pierwszego logowania się do usługi Office 365 dla doktorantów
  3. Kliknij przycisk „Zainstaluj pakiet Office 2016”

Po zakończeniu instalacji, zaloguj się do dowolnej aplikacji Office (typu: Word, Outlook czy Skype dla firm), aby aktywować pakiet i uzyskać jego pełną funkcjonalność.

W ramach Office 365 zyskujesz:

• Najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access
  • Możliwość instalacji pakietu Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (w tym na iPad), a także na 5 smartfonach
  • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive

Ciesz się pełnią możliwości jakie daje Ci najnowszy pakiet Office i nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami z innymi studentami!

Jeśli masz dodatkowe pytania przejdź do FAQs.

Wszelkie problemy z usługą Office 365 proszę zgłaszać na adres email: marcin.slatala@amu.edu.pl