Bezpłatny Microsoft Office dla wszystkich studentów WNPiD!

Od 1 października wszyscy nasi studenci otrzymają na cały okres studiów bezpłatny dostęp do najnowszych wersji oprogramowań:

• Word,
  • Excel,
  • PowerPoint,
  • OneNote i innych aplikacji Office.

Dzięki współpracy z firmą Microsoft zapewniamy wszystkim studentom, zarówno studiów I i II stopnia oraz studiów doktoranckich, najnowszą wersję pakietu biurowego Office.

Zainstaluj pakiet Office w 3 krokach:

1. Przejdź do portalu Office 365
  2. Zaloguj się za pomocą swojego uczelnianego adresu e-mail
  3. Kliknij przycisk „Zainstaluj”

Po zakończeniu instalacji, zaloguj się do dowolnej aplikacji Office (typu: Word, Outlook czy Skype dla firm), aby aktywować pakiet i uzyskać jego pełną funkcjonalność.

W ramach Office 365 zyskujesz:

• Najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access
  • Możliwość instalacji pakietu Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (w tym na iPad), a także na 5 smartfonach
  • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive

Ciesz się pełnią możliwości jakie daje Ci najnowszy pakiet Office i nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami z innymi studentami!

Jeśli masz dodatkowe pytania przejdź do FAQs.