Terminy inauguracji roku akademickiego 2017/2018

DZIEŃ STUDENTA I ROKU – 29 IX (piątek)

Aula Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM (ul. Umultowska 89a)

• godz. 12:00 – dla studentów stacjonarnych studiów pierwszego stopnia na kierunku stosunki międzynarodowe i zarządzanie państwem; następnie odbędą się spotkania z pełnomocnikami kierunków: (stosunki międzynarodowe – sala 120, zarządzanie państwem – sala 121)
  • godz. 14:00 – dla studentów stacjonarnych studiów pierwszego stopnia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz politologia; następnie odbędą się spotkania z pełnomocnikami kierunków: (dziennikarstwo i komunikacja społeczna – sala 120, politologia – 121)
  • godz. 16:00 – dla studentów stacjonarnych studiów pierwszego stopnia na kierunku bezpieczeństwo narodowe; następnie odbędzie się spotkania z pełnomocnikiem kierunku bezpieczeństwo narodowe w Auli WNPiD.

30 IX (sobota)

• 10:00 – dla studentów niestacjonarnych studiów drugiego stopnia na kierunku Bezpieczeństwo narodowe s. 120
  • 13:30 –  dla studentów niestacjonarnych studiów pierwszego stopnia na kierunku Bezpieczeństwo narodowe s. AULA

WYDZIAŁOWA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO  (STUDIA II STOPNIA) – 2 X (poniedziałek)

Aula Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM (ul. Umultowska 89a)

• godz. 14:00 – dla studentów stacjonarnych studiów drugiego stopnia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz politologia; następnie odbędą się spotkania z pełnomocnikami kierunków: (dziennikarstwo i komunikacja społeczna – sala 120, politologia – sala 121)
  • godz. 16:00 – dla studentów stacjonarnych studiów drugiego stopnia na kierunku bezpieczeństwo narodowe oraz stosunki międzynarodowe; następnie odbędą się spotkania z pełnomocnikami kierunków (bezpieczeństwo narodowe – Aula WNPID, stosunki międzynarodowe” – sala 120)
  • godz. 18:00 – dla studentów stacjonarnych studiów drugiego stopnia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna w języku angielskim, stosunki międzynarodowe w języku angielskim oraz zarządzanie państwem  w języku angielskim (sala 121); następnie odbędą się spotkania z pełnomocnikami kierunków: (dziennikarstwo i komunikacja społeczna w języku angielskim – sala 125, stosunki międzynarodowe w języku angielskim – sala 126, zarządzanie państwem w języku angielskim – sala 127).

3 X (wtorek) – PIERWSZY DZIEŃ ZAJĘĆ  (STUDIA STACJONARNE)

7 X (sobota)

• 10:00 – dla studentów niestacjonarnych studiów pierwszego stopnia na kierunku Stosunki międzynarodowe s. 120
  • 10:00 – dla studentów niestacjonarnych studiów pierwszego stopnia na kierunku Politologia s. 120