Dodatkowy egzamin poprawkowy w języka obcego

Dyrekcja Szkoły Językowej UAM informuje, że wychodząc naprzeciw licznym prośbom studentów III roku studiów stacjonarnych I stopnia, podjęła decyzję o przeprowadzeniu dodatkowego poprawkowego egzaminu certyfikacyjnego, aby umożliwić studentom obronę pracy licencjackiej jeszcze w tym roku akademickim. Egzamin odbędzie się 26 września br. o godz. 11.00 w Collegium Iuridicum Novum (Wydział Prawa i Administracji). Wszelkie informacje dotyczące zapisów na egzamin znajdują się na stronie internetowej Szkoły Językowej: sj.amu.edu.pl.

Jednocześnie informujemy, że studenci, którzy dotychczas uzyskali minimum 2 oceny niedostateczne z egzaminu, przed podejściem do kolejnego terminu, zobowiązani są złożyć w sekretariacie Szkoły zgodę Dziekana Wydziału na kolejne podejście do egzaminu certyfikacyjnego.