Dzień Kobiet nie tylko dla kobiet, czyli Powitanie Wiosny w Biurze Karier UAM

Już 13 marca 2018r. zapraszamy na „Dzień Kobiet nie tylko dla kobiet, czyli powitanie wiosny w Biurze Karier UAM”. Po zimowym letargu pomyśl o swoim rozwoju, przyjdź i skorzystaj z wiedzy ekspertów podczas szkoleń lub działaj na warsztatach. W programie warsztaty nt. rekrutacji i wyznaczania celów oraz szkolenia nt. bezpieczeństwa osobistego oraz cyberbezpieczeństwa. Wśród uczestników rozlosujemy nagrody – bezpłatne sesje coachingowe!

Zapisy: https://tinyurl.com/zapisy-13-03
W trakcie wydarzenia możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV albo pamiątkowej fotki z przyjaciółmi.

Wybierz 2 propozycje i zarezerwuj sobie miejsce na szkoleniach lub warsztatach (miejsce szkoleń: DS   Jowita, ul. Zwierzyniecka 7):
Sala A:
9.30 – 11.30 PROJECT YOURSELF – BEZPIECZNA REKRUTACJA. Jak aplikować, żeby zaoszczędzić sobie problemów, czasu i stresu – dr Magdalena Barańska
12.00 – 13.30 BĄDŹ SMART I PEWNIE WYZNACZAJ SWOJE CELE… – Maja Benn
Sala B
9.30 – 10.30 nieBEZPIECZNA – nieBEZPIECZNY – spotkanie z policjantką mł. asp. Sylwią Stańko z Wydziału Prewencji KMP
11.00 – 13.00 BEZPIECZEŃSTWO W CYBERPRZESTRZENI  – Jarosław Jezierski
Zapisy: https://tinyurl.com/zapisy-13-03
Szczegółowy opis:  https://tinyurl.com/yco9pooy
Punkt Foto – korytarz przy salach A i B w godz. 11.30 – 13.30
Poczuj się bezpiecznie przed obiektywem! Przyjdź i zrób sobie profesjonalne zdjęcie do CV lub pamiątkowe zdjęcie z przyjaciółmi gratis!
Fotograf: Agnieszka Werecha – Studio TiAmoFoto

Niespodzianka! Weź udział w dwóch wybranych warsztatach lub szkoleniach i wygraj cykl bezpłatnych sesji coachingowych! Podczas sesji określisz swój potencjał, swoje talenty, kompetencje i odkryjesz jak wykorzystać je do budowania kariery zawodowej. A jeżeli odczuwasz niepewność w obliczu nadchodzących zmian, sesje pomogą Ci się do nich dobrze przygotować i przejść od obaw do działania! Coach: Hanna Kramarczyk-Hadzik – psycholog, coach biznesowy, HR ekspert, doradca personalny.

Załączniki