Finał konkursu „100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę – rola Marszałka Józefa Piłsudskiego”

W sobotę, 24 listopada na naszym Wydziale odbył się finał konkursu „100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę – rola Marszałka Józefa Piłsudskiego”, podczas którego nagrodziliśmy 9 najlepszych prac. Komisja konkursowa oceniła 49 prac.  W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Julia Górna (SP nr 23 im. Lotników Polskich w Koszalinie), w kategorii szkół gimnazjalnych najlepsza okazała się praca Michała Bursiga (Gimnazjum nr 4 w Tarnowskich Górach).  Wśród prac uczniów szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła praca Mateusza Kubiaka (ZS Mechanicznych im. KEN w Poznaniu). Gratulujemy zwycięzcom!

Konkurs odbył się we współpracy ze Związkiem Oficerów Rezerwy RP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.