Finał zbiórki darów dla Fundacji Ja Pacze Sercem

W czwartkowy wieczór dary przekazane w ramach akcji #PACZSERCEM trafiły do Fundacji Ja Pacze Sercem. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać mnóstwo karmy, zabawek, kocyków i wszelkich rzeczy, które przydadzą się Ślepaczkom (do ich przewiezienia potrzebowaliśmy dwóch samochodów).

Doktor Marcin Piechocki – inicjator i koordynator akcji kieruje serdeczne podziękowania do wszystkich, którzy przekazali dary dla Fundacji – studentom WNPiD, ale nie tylko.

Szczególne podziękowania należą się: Kindze Przybysz z Franklin Templeton Investments; Rosalie; zespołowi Dagadana i Dadze Gregorowicz; Maciejowi Makuszewskiemu; ekipie ze Składaka i przyjaciołom z KAMP 1964; Mikołajowi Woźniakowi z „Głosu Wielkopolskiego”, Soni Kobylańskiej-Jóźwik i Sewerynowi Lipońskiemu z WTK. Z pewnością jeszcze zwrócimy się o Waszą pomoc, bo akcja #paczsercem będzie kontynuowana – kociaki wciąż potrzebują naszej pomocy.

 

My dziękujemy przede wszystkim Panu Doktorowi Marcinowi Piechockiemu jako Inicjatorowi, Organizatorowi i Koordynatorowi całej akcji! 🙂