Fundacja UAM rozpoczyna drugą edycję konkursu FUND_AKCJA. Zdobądź środki na realizację Twoich pomysłów!

15 stycznia Fundacja UAM startuje z drugą edycją konkursu FUND_AKCJA przeznaczonego zarówno dla osób indywidualnych (studentów, doktorantów, pracowników), jak i różnego rodzaju podmiotów działających w ramach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W poprzedniej edycji dofinansowanie uzyskały aż 22 projekty na łączną kwotę prawie 140 000 zł. Organizatorzy konkursu zachęcają do udziału w kolejnej edycji, dzięki której można uzyskać środki na realizację swoich pomysłów naukowych, kulturalnych, czy sportowych.

W zeszłym roku obserwując ogromne zapotrzebowanie wśród społeczności akademickiej na dofinansowanie rozmaitych inicjatyw, podjęliśmy decyzję o stworzeniu konkursu FUND_AKCJA. Zainteresowanie pierwszą edycją przerosło nasze oczekiwania. W tym roku zamierzamy kontynuować tę inicjatywę. Liczymy na kolejne ciekawe projekty – mówi prof. Jacek Guliński, Prezes Zarządu Fundacji UAM.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie rejestracja.ppnt.poznan.pl. Po wejściu w link trzeba wybrać jeden z dwóch formularzy:

  • dla studentów, doktorantów, pracowników UAM;
  • dla podmiotów zrzeszających lub działających na rzecz studentów doktorantów lub pracowników UAM, podmiotów działających na rzecz UAM, organizacji zrzeszających lub działających na rzecz absolwentów UAM.

W ramach konkursu dofinansowanie mogę uzyskać projekty mieszczące się w jednej z pięciu kategorii:

  • Upowszechniające osiągnięcia naukowo-badawcze, dydaktyczne lub organizacyjne UAM lub Fundacji UAM;
  • Służące rozwijaniu współpracy nauki z gospodarką;
  • Popularyzujące naukę lub przedsiębiorczość;
  • Kulturalne;
  • Sportowe.

Rekrutacja trwa do 31 stycznia. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Wypełnij formularz: https://rejestracja.ppnt.poznan.pl/

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu: http://fuam.pl/

Osobą do kontaktu w przypadku pytań lub wątpliwości jest Agnieszka Mika, agnieszka.mika@ppnt.poznan.pl, 61 827 97 64.