II Ogólnopolskie Forum Studiów nad Bezpieczeństwem

bezp narodowe konferencjaWydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM zaprasza na „II Ogólnopolskie Forum Studiów nad Bezpieczeństwem. Człowiek – Technika – Środowisko”, które odbędzie się w dniach 19-20 maja 2015 roku na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Tegoroczna edycja Forum poświęcona będzie tematowi „Środki społecznego przekazu w systemie bezpieczeństwa narodowego”. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć tutaj.

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które jest największym tego typu przedsięwzięciem organizowanym w Polsce i zapewne zgromadzi wielu wybitnych ekspertów z zakresu mediów, społecznego przekazu oraz bezpieczeństwa. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj. Deklaracje uczestnictwa przyjmowane są do 20 kwietnia 2015 r.

Wszystkie pytania na temat Forum prosimy kierować na adres: forumbezp@wnpid.amu.edu.pl lub rafal.kamprowski@amu.edu.pl

Program konferencji można znaleźć tutaj.