IX Koncert z cyklu Ogrody Pegaza

W imieniu Zakładu Edukacji Artystycznej Wydziału Studiów Edukacyjnych zapraszamy do udziału w IX Koncercie z cyklu Ogrody Pegaza pt. „Kamerton życzliwości”. Odbędzie się on 13 grudnia 2017 r. o godz. 13.15 w Auli Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, bud. D, ul. Szamarzewskiego 89, Poznań.

Będzie to koncert charytatywny, związany z Fundacją Wspierania Rozwoju Ruchowego „Pomóż nam chodzić”, szczególnie dedykowany p. mgr Karolinie Waligórskiej, osobie niepełnosprawnej, dla której będą zbierane fundusze na zakup niezbędnych i bardzo kosztownych, specjalistycznych aparatów słuchowych.

Celem koncertu jest propagowanie kultury wysokiej, muzyki klasycznej i dokonań młodych artystów muzyków oraz prezentowanie aktywności twórczej studentów WSE, a od bieżącego roku, wzbogacenie tych działań o nową jakość – wartość charytatywną.

Organizacją wszystkich edycji zajmuje się Zakład Edukacji Artystycznej WSE, UAM, obecnie pod kierunkiem prof. UAM dr hab. Lidii Suchanek.

Pozostałe informacje dostępne są tutaj.