Konferencja naukowa „Ład energetyczny – rzeczywistość i idee”

Fundacja na Rzecz Czystej Energii – operator naukowych konferencji eksponujących problematykę bezpieczeństwa energetycznego, ma zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w VII Konferencji Naukowej z cyklu Bezpieczeństwo energetyczne – rynki surowców
i energii. Tegoroczna edycja prowadzona jest pod tytułem:  Ład energetyczny – rzeczywistość i idee.  Konferencja odbędzie się w dniach 30 listopada i 1 grudnia br., w Poznaniu w gmachu A Uniwersytetu Ekonomicznego, przy Al. Niepodległości 10, sala 111 A.

Organizatorami Konferencji są podmioty zrzeszone w Sieci „EnSePol” oraz kilka innych niezależnych od siebie jednostek badawczych: Instytut Elektroenergetyki (Politechnika Poznańska), Instytut Inżynierii Biosystemów (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu), Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), Instytut Politologii (Uniwersytet Zielonogórski), Wydział Nauk Społecznych (Uniwersytet Gdański), Katedra Polityki Gospodarczej i Samorządowej (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), Wydział Nauk o Bezpieczeństwie (Akademia Wojsk Lądowych). Wśród animatorów przedsięwzięcia nie brak także podmiotów gospodarczych.

Tak liczna reprezentacja podmiotów nadaje spotkaniu specjalny charakter i zapewnia wieloaspektowe podejście do podejmowanej problematyki. Obejmuje ona, w zakresie wskazanym tematem, zagadnienia: ekonomiczno-społeczne, geopolityczne, logistyczne, przyrodnicze, techniczne i prawne.

Koordynatorzy sieci:
dr hab. Mariusz Jedliński, prof. AM
dr hab. Piotr Kwiatkiewicz, prof. UZ
e-mail: konferencje@fundacjaenergia.pl
tel. +48 502 214 500

Koszt pełnego udziału w konferencji wynosi 450 zł, natomiast bez publikacji 150 zł dziennie; istnieje także możliwość publikacji artykułu bez uczestnictwa w Konferencji (koszt 200 zł).
Zniżki dla doktorantów – cena 350 zł z publikacją!

Osoby zainteresowane wyższą punktacją mogą uiścić dodatkową opłatę w wysokości 220 złotych, za zamieszczenie publikacji na płycie CD, dołączonej do punktowanego periodyku z listy MNiSW.

Kierownictwo Komitetu Naukowego:
prof. UPP dr hab. Jacek Dach,