Konferencja naukowa: Media religijne i wyznaniowe w Polsce

plakat a4Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej „Media religijne i wyznaniowe w Polsce”, która rozpocznie się 9 maja 2014 r. o godz. 11:15 w sali 43 na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Zachęcamy także do oglądania transmisji online, która dostępna będzie m. in. na stronie Wydziału.

Zainteresowanych zachęcamy do wysłuchania prelekcji w trakcie dwóch sesji o eksperckim charakterze:

• „Media a religia” – moderator prof. zw. dr hab. Jacek Sobczak (godz. 11:15-13:00, s. 43)
  • „Media religijne i wyznaniowe” – moderator prof. UAM dr hab. Jędrzej Skrzypczak (godz. 13:15-15:00, s. 43)

Konferencja odbędzie się w ramach cyklu „Poznańskich seminariów teorii i praktyki mediów”, organizowanego przez WNPiD, Polskie Towarzystwo Naukowe Prawa Prasowego oraz Zakład Systemów Prasowych i Prawa Prasowego WNPiD UAM.

Szczegółowy program konferencji znajduje się w załączniku. Zapis wideo dostępny będzie na stronach www.wnpid.amu.edu.pl i www.ptnpp.pl.