Kurs letni International Protection of Human Rights – Resolution of Conflicts Concerning Minorities

Bez tytułuOd 1992 roku Poznańskie Centrum Praw Człowieka organizuje corocznie dziesięciodniowy kurs poświęcony międzynarodowej ochronie praw człowieka. Kurs skierowany jest przede wszystkim do młodych aktywistów w dziedzinie praw człowieka: prawników, dziennikarzy, naukowców, studentów i pracowników organizacji pozarządowych, zarówno z kraju jak i zagranicy. Do grona wykładowców kursu należą profesorowie z polskich i zagranicznych uczelni, eksperci współpracujący m.in. z ONZ, Radą Europy i OBWE. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

XXIII edycja kursu odbędzie się w dniach od 1 do 10 września 2014 r. w Poznaniu. Kurs jest organizowany przez Poznańskie Centrum Praw Człowieka INP PAN i Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.