Międzynarodowa konferencja naukowa „Beyond Europe. Politics and Change in Global and Regional Affairs”

Zakład Pozaeuropejskich Studiów Politycznych  ma zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję naukową pt. „Beyond Europe. Politics and Change in Global and Regional Affairs”, która odbędzie się w dniach 24-25 października br. na naszym Wydziale.

Głównym celem konferencji jest uchwycenie dynamiki i kierunku zmian zachodzących na obszarze pozaeuropejskim.
Wśród zaproszonych gości znajdą się specjaliści i eksperci zarówno z polskich jak i zagranicznych ośrodków akademickich.

Konferencja będzie także forum spotkania pomiędzy badaczami, dyplomatami, a także przedstawicielami różnych instytucji jak i przedsiębiorstw.

Liczymy na to, że spotkanie umożliwi nie tylko lepsze zrozumienie różnych procesów zachodzących poza Europą, ale także będzie świetną okazją do nawiązywania kontaktów i wspólnych przedsięwzięć naukowych a inicjatywa stanie się stałym punktem w kalendarzu naszego wydziału.
Wszelkie informacje dotyczące tematyki oraz rejestracji uczestników dostępne są na stronie: http://beyondeurope.amu.edu.pl.