Odpowiedzialne Badania i Innowacje – nauka dla społeczeństwa i gospodarki

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową Odpowiedzialne Badania i Innowacje – nauka dla społeczeństwa i gospodarkiktóra odbędzie się 28-29 listopada  na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Podczas konferencji porozmawiamy w różnych formułach, w ciekawym gronie ekspertów krajowych i zagranicznych o nowych trendach w zakresie  wzbogacania relacji uczelni z otoczeniem. Będzie sporo o odpowiedzialnych badaniach, innowacjach społecznych, nowych programach kształcenia wzmacniających współpracę uczelni z partnerami społeczno-gospodarczymi.

Rejestracja i program konferencji znajdują się na stronie wydarzenia  dialog.amu.edu.pl oraz tutaj, a ewentualne pytania związane z udziałem w wydarzeniu prosimy kierować na adres dialog@amu.edu.pl.

Konferencji będzie towarzyszyć wystawa When Science meets Art, przedstawiająca motywy graficzne wykonane ze zdjęć uzyskanych przez pracowników Centrum NanoBioMedycznego UAM za pomocą mikroskopii elektronowej.