Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu „Kalejdoskop współczesności”

Czytaj więcej...Zakład Edukacji Artystycznej Wydziału Studiów Edukacyjnych, UAM, inicjator i główny organizator konkursu plastycznego we współpracy z Wydziałem Nauk Społecznych, zorganizował dotąd 8 edycji Międzywydziałowego Konkursu Plastycznego z cyklu "Studenckie impresje". 
W bieżącym roku, zmieniamy formułę konkursu z międzywydziałowego na uczelniany, stwarzając możliwość udziału w nim, szerszej społeczności studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w odpowiedzi na ich potrzebę tworzenia i obcowania ze sztuką.

Czytaj więcej...

Zagraniczne praktyki i staże - szansa także dla Ciebie! Wspomnienia z pobytu w Ambasadzie RP w Pekinie.

Czytaj więcej...Jeżeli myślisz o karierze w dyplomacji, ale nie wiesz od czego zacząć, to kolejne spotkanie organizowane przez Koło Naukowe Azji Wschodniej i Południowej adresowane jest właśnie do Ciebie! Naszym gościem będzie mgr Kamil Kłopocki z Wydziału Prawa i Administracji UAM, który opowie nam o swoim stażu w Ambasadzie RP w Pekinie. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia, w  sali 128 o godzinie 18:45. Podczas spotkania nasz prelegent podzieli się z nami swoimi refleksjami ze stażu oraz opowie jak funkcjonuje nasza placówka zagraniczna w stolicy Chin.

 

Czytaj więcej...

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Azja Nieznana”

Czytaj więcej...

Koło Naukowe Azji Wschodniej i Południowej funkcjonujące przy Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić studentów i doktorantów na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową „Azja Nieznana”, która odbędzie się 17 maja br. w sali 43.

Interdyscyplinarny wymiar Konferencji zakłada, iż uczestnicy będą mogli przyjrzeć się problematyce zachodzącej w szeroko pojętej Azji, nie tylko z perspektywy politologicznej, ale także gospodarczej, kulturowej, społecznej, historycznej oraz prawnej. Wydarzenie będzie również stanowić doskonałą okazję do dyskusji na tematy poruszone przez prelegentów.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Oxaną Chorną

Czytaj więcej...Sekcja M KNNB WNPiD zaprasza na spotkanie z Oxaną Chorną, uczestniczką walk w konflikcie ukraińsko-rosyjskijm, wolontariuszką, sanitariuszką i sierżantem Sił Zbrojnych Ukrainy. Prelekcja odbędzie się w czwartek, 23 marca o godzinie 18:30 w sali 126. 

Czytaj więcej...

Seminarium "Standardy współczesnej demokracji. Postawa i partycypacja obywatelska wobec wyzwań współczesnego świata"

Czytaj więcej...Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, Fundacja Konrada Adenauera, Fundacja Edukacyjna G5 i Ośrodek Badań i Edukacji Europejskiej zapraszają na seminarium pt. "Standardy współczesnej demokracji. Postawa i partycypacja obywatelska wobec wyzwań współczesnego świata", które odbędzie się 23 marca w Auli WNPiD. Program dostępny w załączniku.

 

 

Czytaj więcej...

Projekt Akcja Dyplomacja!

Czytaj więcej...Chcesz stanąć twarzą w twarz z ambasadorami najważniejszych państw świata i sprawdzić się w roli dyplomaty? Projekt Akcja Dyplomacja jest właśnie dla Ciebie!
Zajrzyj za kulisy świata polityki zagranicznej i dyplomacji. Poznaj osobiście pracowników placówek dyplomatycznych. Zdobądź wartościową wiedzę o świecie i dowiedz się jak kształtują się międzynarodowe stosunki gospodarcze!

Czytaj więcej...

Warsztaty dla kobiet!

Czytaj więcej...Biuro Karier UAM organizuje dzień rozwoju dla kobiet pt. ,,K jak kobieta. K jak kariera”, w ramach którego uczestniczki będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach oraz szkoleniach, a także wygrać atrakcyjne nagrody.

Czytaj więcej...

Praktyki i Staże

praktyki staze


wyklady otwarte

prawa kolumna PFNiS 200x150

Wideo

Dziennikarstwo
Media Relations
WNPiD
Dziekan zaprasza na studia!
Kulisy studiowania
LipDub UAM

 

Połączenie z siecią WiFi

RSS

feed-image RSS

Na tym portalu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności Czytaj więcej…

Zrozumiałem