Konferencja naukowa o telewizji publicznej

Czytaj więcej..."Telewizja publiczna regionalna, czy telewizja publiczna regionów?" - to tytuł konferencji naukowej organizowanej przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w ramach cyklu „Poznańskich seminariów teorii i praktyki mediów”. Wydarzenie rozpocznie się we wtorek, 17 listopada o godz. 12 w sali nr 43. 

Czytaj więcej...

Zawód dziennikarza i pojęcie prasy w perspektywie dynamicznych zmian rynku medialnego - Zapis Konferencji

Prezentacja Andrzeja Krajewskiego

Loading ...
 

Media religijne i wyznaniowe w Polsce

Zapraszamy do obejrzenia zapisu konferencji naukowej "Media religijne i wyznaniowe w Polsce", która odbyła się na naszym wydziale. 

 

Selekcja informacji w mediach - debataSelekcja informacji w mediach będzie przedmiotem debaty, która odbędzie się w poniedziałek, 8 kwietnia o godz. 10. w sali 43. W spotkaniu, które odbędzie się w ramach Poznańskich Seminariów Teorii i Praktyki Mediów udział wezmą red. Lena Bretes, dr Agnieszka Stępińska, red. Jacek Cerkaski, red Andrzej Niczyperowicz i prof. Jacek Sobczak. Moderatorem dyskusji będzie dr hab. Jędrzej Skrzypczak.

Czytaj więcej...

Media lokalne i regionalne w Polsce

Zapraszamy na konferencję z cyklu "Poznańskich seminariów teorii i praktyki mediów" pod patronatem Obserwatorium Wolności Mediów Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka oraz Izby Wydawców Prasy nt. "Media lokalne i regionalne w Polsce".

Spotkanie odbędzie się 11 stycznia 2013 r. o godz. 12.00 w sali 43 WNPiD UAM.

Zapis seminarium - część I


Zapis seminarium - część II


Czytaj więcej...

Wolność mediów - doświadczenia przeszłości, wyzwania przyszłościZapraszamy na spotkanie z cyklu  “Poznańskie seminaria teorii i praktyki mediów” nt. „Wolność mediów - doświadczenia przeszłości, wyzwania przyszłości” z udziałem:
  • Piotra Frydryszka - wieloletniego prezesa zarządu i redaktora naczelnego Radia Merkury S.A., obecnie przewodniczącego rady nadzorczej Radia Merkury S.A.,
  • Mariana Marka Przybylskiego -  wieloletniego prezesa i redaktora naczelnego Oficyny Wydawniczej “Głos Wielkopolski”, obecnie prezesa Instytutu Edukacji Europejskiej,
  • prof. zw. dr. hab. Jacka Sobczaka  - Uniwersytet Warszawski, prezesa Polskiego Towarzystwa Naukowego Prawa Prasowego.
Ideą  cyklu "Poznańskich seminariów teorii i praktyki mediów" jest stworzenie wspólnej płaszczyzny wymiany poglądów przez badaczy problematyki środków społecznego przekazu i przedstawicieli praktyki ( dziennikarzy, redaktorów naczelnych, właścicieli przedsiębiorstw medialnych, polityków), w kluczowych kwestiach funkcjonowania prasy, radiofonii i telewizji w zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości rynku medialnego.

Czytaj więcej...


wyklady otwarte

prawa kolumna PFNiS 200x150

Wideo

Dziennikarstwo
Media Relations
WNPiD
Dziekan zaprasza na studia!
Kulisy studiowania
LipDub UAM

 

Połączenie z siecią WiFi

RSS

feed-image RSS

Na tym portalu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności Czytaj więcej…

Zrozumiałem