Podpisanie umowy patronackiej z ZS im. Stanisława Staszica w Pile

IMG 1556Prodziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM prof. Andrzej Stelmach 16 czerwca (czwartek) br. jako przedstawiciel władz dziekańskich uczestniczył w podpisaniu umowy patronackiej z Zespołem Szkół im. Stanisława Staszica w Pile. Do podpisania umowy doszło podczas uroczystości w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Eligiusz Komarowski- starosta pilski, Stefan Piechocki- wicestarosta pilski, prof. dr hab. Stanisław Lorenc- dyr. Ośrodka Zamiejscowego UAM w Pile, Przemysław Pochylski- etatowy członek Zarządu Powiatu Pilskiego oraz Jakub Wicher- kierownik produkcji ExpressTV Piła. W wyniku podpisania umowy uczniowie z Zespołu Szkół w Pile będą mogli brać udział w wykładach akademickich, sesjach naukowych, warsztatach radiowych i telewizyjnych. Na mocy podpisanej umowy, wykładowcy akademiccy będą cyklicznie przyjeżdżać na zajęcia dedykowane klasom medialnym.

Zapraszamy do oebjrzenia zdjęć z uroczystości dostępnych na naszym profilu facebookowym.