Podsumowanie V seminarium „Bezpieczne miasto”

W piątek, 8 grudnia na naszym Wydziale odbyła V edycja seminarium naukowo-szkoleniowego ,,Bezpieczne miasto’’. Tegorocznym hasłem było „Bezpieczna szkoła – zapobieganie i reagowanie w nagłych i nadzwyczajnych zagrożeniach”. Na auli pojawiło się wielu gości z Polski i zagranicy. Czynny udział w dyskusji brali też studenci naszego wydziału. Wykłady były wspierane prezentacjami multimedialnymi, filmami edukacyjnymi oraz eksponatami związanymi z terroryzmem. Ponadto była możliwość zapoznania się z materiałami edukacyjnymi i prewencyjnymi od Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa. Dziękujemy uczestnikom za przybycie i zachęcamy do śledzenia informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez WNPiD.

Fotorelacja dostępna jest tutaj.