Pomost na rynek pracy III

Ruszyła III edycja Pomostu na rynek pracy. Poprzednie dwie zakończyły się sukcesem: 98% stażystów zadeklarowało zadowolenie z odbytych staży, 100% uznało je za bardzo cenne doświadczenie zawodowe. Co dla nas szczególnie motywujące: ponad 60% stażystów otrzymało od swoich pracodawców propozycje dalszej współpracy po ukończeniu stażu.

Z programu mogą skorzystać wyłącznie studenci WNPiD roczników dyplomowych – III LIC i II SUM.

W tegorocznej edycji „Pomostu” udało nam się zapewnić niezwykle wysokie stypendia stażowe dla stażystów (najwyższe w Polsce w ramach podobnych programów stażowych). Dodatkowo istnieje opcja na opłacenie mieszkania na czas realizacji stażu i opłacenia dojazdu/przelotu na miejsce stażu. Dla 10 studentów przewidujemy wyjazd na staże zagraniczne. Ponadto, pozyskaliśmy kilkudziesięciu renomowanych pracodawców do współpracy. Akceptujemy oczywiście również autorskie pomysły studentów na miejsce realizacji stażu.

Zapraszamy Was na spotkania informacyjne z dr hab. Adamem Szymaniakiem, który przedstawi warunki uczestnictwa w projekcie:

• III LIC –  poniedziałek 6 listopada 2017 r., godz. 13.15, sala 120,
  • II SUM –  czwartek 9 listopada 2017 r., godz. 18.30, Aula.