Poszukiwane osoby do pomocy w organizacji szkoły letniej News Literacy WNPiD UAM

Zespół Centrum News Literacy WNPiD UAM w składzie: mgr Agnieszka Filipiak, dr Eliza Kania, mgr Jeroen Van den Bosch, dr Rafał Wiśniewski poszukuje trzech osób chętnych do pomocy przy organizacji szkoły letniej News Literacy Summer Institute in Poznań 2017.

Zakres obowiązków będzie obejmował opiekę nad międzynarodową grupą uczestników szkoły letniej oraz wsparcie przygotowania i prowadzenia zajęć w trakcie całego kursu (9-14 lipca). Niezbędnym wymogiem jest biegła znajomość języka angielskiego. Dla współpracowników/współpracowniczek przewidywane jest wynagrodzenie.

News Literacy Summer Institute odbędzie się w dniach 9-14 lipca 2017 r. na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM we współpracy ze Stony Brook University (Nowy Jork, USA).

Studenci/studentki WNPiD zainteresowani/zainteresowane udziałem w projekcie proszeni/proszone są o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres newsliteracywnpid@gmail.com do 18 czerwca. Wybrane osoby otrzymają od Organizatorów informacje o dalszym etapie rekrutacji.