Praca w CBA – spotkanie informacyjno-rekrutacyjne

Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Szukasz zatrudnienia w stabilnej instytucji państwowej? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania i zadań Centralnego Biura Antykorupcyjnego?

Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery. Osoby zainteresowane zachęcamy do zabrania ze sobą CV. Obecnie poszukujemy studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy.

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

Zapisy na spotkanie pod adresem: https://tinyurl.com/rekrutacja-cba2018

Wydarzenie odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu „Gra o karierę. Biura Karier dla Ciebie” dlatego zapraszamy także studentów innych wielkopolskich uczelni! Zapraszamy do stoiska Biura Karier UAM wszystkich zainteresowanych konsultacją dokumentów aplikacyjnych, informacjami nt. rynku pracy oraz poszukujących swojej drogi zawodowej. Przyjdź na nasze stoisko po nowe wydania poradników nt. rynku pracy, rekrutacji i rozwoju osobistego.
Data i godzina: 10.04.2018, spotkanie godz. 10.00 – 12.00
punkt informacyjny w holu w godz. 10.00 – 14.00
Miejsce: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Prawa i Administracji
UAM, Al. Niepodległości 53, Poznań