Praca w instytucjach Unii Europejskiej

PRACA W INSTYTUCJACH UNII EUROPEJSKIEJ – do 10 kwietnia trwa konkurs na administratorów dla absolwentów uczelni wyższych! EPSO/AD/356/18

Szukasz nietuzinkowej ścieżki kariery? Twoje mocne strony to szeroki wachlarz umiejętności, niespożyta energia do działania i wysoka motywacja? Jesteś studentem ostatniego roku studiów uniwersyteckich (w tym licencjackich) i uzyskasz dyplom do 31 lipca 2018?

Instytucje UE poszukują utalentowanych absolwentów studiów wyższych i młodych osób u progu kariery zawodowej. Do obsadzenia jest ponad 100 stanowisk administratorów. Praca na takim stanowisku obejmuje szeroki zakres zadań obejmujących formułowanie strategii politycznych i ich wdrażanie oraz zarządzanie zasobami.

Zobacz co o swojej pracy mówi Renke: https://youtu.be/g2wb31ZS3Wg
Może to być doskonały początek motywującej i zróżnicowanej kariery zawodowej w tętniących życiem miastach (Brukseli lub Luksemburgu), dzięki której będziesz mieć rzeczywisty wpływ na kształtowanie przyszłej Europy. Praca w instytucjach UE pozwoli Ci zajmować się palącymi problemami, takimi jak zmiany klimatu, zarządzanie migracjami, przeciwdziałanie terroryzmowi czy pobudzanie wzrostu gospodarczego i tworzenie miejsc pracy.

Szczegóły: https://epso.europa.eu/content/2018-graduate- administrators-competition_pl
https://epso.europa.eu/apply/job-offers/competition/2956/description_pl