Praca za granicą – punkty konsultacyjne w Biurze Karier UAM

Chcesz rozwijać swoje pasje zawodowe i szlifować język obcy? Myślisz o pracy sezonowej za granicą? Biuro Karier UAM zaprasza w środę 17 stycznia w godzinach od 12.30 do 15.30 w holu DS „Jowita” na stoiska informacyjne: Doradców EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Studenckiego Ambasadora Karier Unii Europejskiej na UAM – Damiana Wielechowskiego.

Doradcy EURES udzielą informacji nt.: nadchodzących rekrutacjach do pracy w sieci Hoteli GARDEN (Baleary i Andaluzja – Hiszpania) oraz ZAFIRO (Majorka i Minorka – Hiszpania), pracy wakacyjnej dla polskich uczniów/studentów w Niemczech, innych sprawdzonych ofert pracy za granicą, wymagań oraz bezpieczeństwa związanego z poszukiwaniem pracy za granicą. Damian Wielechowski – Studencki Ambasador Karier UE (EU Careers) odpowie na Twoje pytania np.:

• co to jest EPSO i co ciekawego możesz znaleźć na ich stronie?
  • kto może odbyć staż w instytucjach Unii Europejskiej i gdzie znaleźć taką ofertę?
  • jak wygląda proces aplikacji do pracy w instytucjach UE i dlaczego warto próbować.

Zapraszamy!