Praktyki dla studentów dziennikarstwa w portalu FuninPoland.pl

Portal FuninPoland.pl zaprasza do aplikowania na praktyki w jednym z niewielu internetowych wydawnictw, który na swoich stronach publikuje takie treści jak muzyka, kultura, sport, atrakcje turystyczne tłumacząc to jednocześnie na język angielski.

„Fun in Poland” jest patronem medialnym wielu imprez muzycznych i kulturalnych takich jak:

• Świat Wielkiej Muzyki oraz Letni Festiwal Jazzowy Piwnicy pod Baranami w Krakowie,
  • Olsztyńskie Lato Artystyczne,
  • Chmielaki Krasnostawskie,
  • Festiwal Krushfest w Jaśle.

Wydawnictwo współpracuje z wieloma agencjami muzycznymi, promujemy młode talenty. Przez kilka lat istnienia wykonało setki fotoreportaży z koncertów i festiwali na terenie całej Polski.

Studentom, którzy podjęliby praktyki wydawnictwo oferuje możliwość rozwoju, zdobycie niezbędnego doświadczenia w pracy dziennikarskiej poprzez:

• Redagowanie i pisanie artykułów
  • Uczestnictwo w koncertach, festiwalach, wydarzeniach sportowych jako dziennikarze i fotografowie.
  • Możliwość prowadzenia wywiadów z artystami i ludźmi kultury.
  • Rozwój umiejętności językowych.
  • Praktyczna nauka i rozwój umiejętności fotograficznych
  • Nauka związana z oprogramowaniem graficznym
  • Nauka związana z obsługą mediów społecznościowych oraz redagowaniem portali internetowych.

Przy zatrudnianiu nowych pracowników, studenci którzy byli u nas na praktykach i chcieliby w przyszłości podjąć współpracę z  portalem mieli by pierwszeństwo.

Więcej informacji o nas pod adresem: https://www.funinpoland.pl/praca.