Rekrutacja do AIESEC – dołącz do globalnej organizacji młodych!

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć ludzi takich, jak Ty? Ciekawych świata, pełnych energii, a przede wszystkim gotowych robić coś więcej, niż tylko wypełniać codzienne obowiązki?

AIESEC to organizacja prowadzona przez młodych ludzi w ponad 120 krajach na świecie. Jej członkowie zajmują się realizacją międzynarodowych projektów dla lokalnych społeczności zdobywając praktyczne doświadczenie i rozwijając umiejętności miękkie. Dzięki temu, że próbują swoich sił w różnych obszarach, łatwiej zdecydować im, co chcą robić w przyszłości.

Wejdź na aiesec.pl/rekrutacja, wyślij formularz zgłoszeniowy i oczekuj na maila z zaproszeniem na spotkanie. Po przejściu procesu rekrutacji wyjedziesz na Konferencję Lokalną, gdzie poznasz bliżej AIESEC i członków naszego Oddziału. Dowiesz się też, w jakim projekcie będziesz działać przez najbliższe miesiące, jaka będzie w nim Twoja rola i kim są ludzie z Twojego pierwszego zespołu. Konferencja odbędzie się 23-25.02.

W 2017 roku do AIESEC dołączyło ponad 1000 studentów z niemal 60 uczelni w całej Polsce. Zostań AIESECerem i działaj na rzecz lokalnego środowiska, rozwijaj się i poznawaj młodych z całego świata! Trwa druga tura rekrutacji. Wypełnij formularz do 4 lutego.

Masz pytania? Napisz: poznan.aiesec@aiesec.net