Rekrutacja na płatny staż w biurze Uniwersytetu Otwartego

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stażystę w biurze Uniwersytetu Otwartego UAM. Szczegóły związane z rekrutacją znajdują się na plakacie. Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym do do czwartku, 14 grudnia na adres uo@amu.edu.pl.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy studentów naszego Wydziału, co najmniej II roku studiów I stopnia.

Uniwersytet Otwarty  jest nową inicjatywą Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Proponujemy zajęcia tym razem dla wszystkich zainteresowanych bez względu na poziom dotychczasowego wykształcenia (od 16 roku życia). W naszym projekcie uczestniczą wszystkie wydziały UAM

Pierwszą ofertę przygotowaliśmy we wrześniu 2016 roku. Do tej pory na nasze kursy zapisało się blisko 5 tysięcy osób, uruchomiliśmy ostatecznie 74 kursy dla blisko 2 tysięcy słuchaczy. Więcej informacji można znaleźć na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM:

www.uo.amu.edu.pl