Rozbijamy szklane sufity – V edycja

Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości? Chciałabyś dowiedzieć się jak inne kobiety – takie jak Ty, osiągnęły sukces? Pragniesz być jeszcze bardziej przedsiębiorcza i kreatywna? Zależy Ci na tym, by coś zmienić w swoim życiu? Masz już dosyć ograniczeń, które hamują Twój rozwój?Przyjdź na konferencję „Poczucie szczęścia i sensu motywatorem do działań i rozwoju” organizowaną przez Rozbijalnię Szklanych Sufitów i Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Zapraszamy w sobotę, 3 marca na godz. 10 do Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 3. Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku.

Koordynatorką wydarzenia ze strony wydziału jest dr hab. Iwetta Andruszkiewicz (iwetta.andruszkiewicz@amu.edu.pl).