Rusza konkurs Fundacji UAM pn.: „FUND_AKCJA”. Zdobądź środki na realizację lub wsparcie Twojego projektu!

FUND AKCJA grafika do wykorzystania

Jesteś studentem, doktorantem lub pracownikiem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu? A może należysz do koła naukowego lub innej organizacji działającej na rzecz środowiska akademickiego UAM? Jeśli masz ciekawy pomysł i potrzebujesz środków finansowych na jego realizację, zgłoś się do konkursu FUND_AKCJA realizowanym przez Fundację Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Do konkursu można zgłaszać projekty, wpisujące się w cele statutowe Fundacji UAM, tj. inicjatywy:
naukowo-badawcze,  dydaktyczne, upowszechniające osiągnięcia naukowo-badawcze, dydaktyczne, organizacyjne UAM lub Fundacji UAM,  popularyzyjące naukę lub przedsiębiorczość, kulturalne, sportowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz elektroniczny. Nabór wniosków potrwa do 28 lutego 2017 roku.
Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się z Zasadami Przyznawania Dofinansowania w Ramach Wsparcia Inicjatyw Środowiska Akademickiego Uniwersytetu Im. Adama Mickiewicza W Poznaniu.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://fuam.pl/pl/rusza-konkurs-fund_akcja-zdobadz-srodki-na-realizacje-lub-wsparcie-twojego-projektu/

Więcej informacji o konkursie udziela Katarzyna Prętnicka: tel. 61 827 97 19, katarzyna.pretnicka@ppnt.poznan.pl.

Wszystkim pomysłodawcom życzymy powodzenia!