Seminaria licencjackie (stacjonarne) – wyniki I tury i II tura zapisów

Wyniki rejestracji na seminaria licencjackie dla studiów stacjonarnych są już widoczne w USOSweb.

Po zalogowaniu do USOSweb należy przejść do zakładki „Dla studentów” a następnie kliknąć w menu po lewej stronie „koszyk” – w koszyku można sprawdzić status rejestracji na seminarium (wykaz i opis statusów rejestracji).

Osoby, które nie zostały przydzielone do żadnego seminarium lub nie brały udziału w I turze powinny zapisać się na seminarium w II turze.

II tura zapisów na seminaria licencjackie dla studiów stacjonarnych zostanie uruchomiona w sobotę 8.12.2018 o godz. 11.00.

Zapisy będą otwarte do 10.12.2018.

W II turze dostępne są tylko niektóre seminaria i liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Przy zapisach decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Instrukcja rejestracji na seminaria – w II turze wybierane jest tylko jedno seminarium.

Informacje o zakresach tematycznych poszczególnych seminariów znajdują się tutaj:

Poniżej przedstawiamy listę promotorów dostępnych w rejestracji dla poszczególnych kierunków. Pogrubioną czcionką zaznaczeni są promotorzy dostępni w drugiej turze na poszczególnych kierunkach:

pogrubione – seminarium do wyboru w II turze
niepogrubione – seminarium uruchomione, niedostępne w II turze (brak wolnych miejsc w grupie)
przekreślone – seminarium nieuruchomione

BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE:

  1. Bodziacki Ryszard
  2. Borowczyk Krzysztof
  3. Gołębiowska Klaudia
  4. Hordecki Bartosz
  5. Jakubowski Jakub
  6. Jarczewski Waldemar
  7. Kacperska Magdalena
  8. Karczewski Maciej
  9. Lissewski Piotr
  10. Lubik-Reczek Natasza
  11. Magiera Maciej
  12. Rachwał Marcin
  13. Rak Joanna
  14. Stachowiak Paweł
  15. Urbaniak Krzysztof

DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA:

  1. Balczyńska-Kosman Alina
  2. Borowczyk Krzysztof
  3. Gołębiowska Klaudia
  4. Hordecki Bartosz
  5. Jakubowski Jakub
  6. Jurga-Wosik Ewa
  7. Kałużna Joanna
  8. Kaniewska-Sęba Aleksandra
  9. Lissewski Piotr
  10. Narożna Dominika
  11. Ossowski Szymon
  12. Pająk-Patkowska Beata
  13. Rak Joanna
  14. Stachowiak Paweł
  15. Wyszyński Jacek

POLITOLOGIA:

  1. Bielawska Agnieszka
  2. Czerny-Grygiel Joanna

STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE:

  1. Balczyńska-Kosman Alina
  2. Barabasz Adam
  3. Jurga-Wosik Ewa
  4. Kacperska Magdalena
  5. Karczewski Maciej
  6. Lubik-Reczek Natasza

ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM:

  1. Bodziacki Ryszard
  2. Hordecki Bartosz
  3. Kacperska Magdalena
  4. Klejdysz Natalia
  5. Pospieszna Paulina
  6. Rak Joanna
  7. Stachowiak Paweł
  8. Urbaniak Krzysztof