Seminaria licencjackie (stacjonarne) – wyniki I tury i II tura zapisów

Wyniki rejestracji na seminaria licencjackie dla studiów stacjonarnych są już widoczne w USOSweb.

Po zalogowaniu do USOSweb należy przejść do zakładki „Dla studentów” a następnie kliknąć w menu po lewej stronie „koszyk” – w koszyku można sprawdzić status rejestracji na seminarium (wykaz i opis statusów rejestracji).

Osoby, które nie zostały przydzielone do żadnego seminarium lub nie brały udziału w I turze powinny zapisać się na seminarium w II turze.

II tura zapisów na seminaria licencjackie dla studiów stacjonarnych zostanie uruchomiona w czwartek 16.11.2017 o godz. 20.00.

Zapisy będą otwarte do 21.11.2017.

W II turze dostępne są tylko niektóre seminaria i liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Przy zapisach decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Instrukcja rejestracji na seminaria – w II turze wybierane jest tylko jedno seminarium.

Informacje o zakresach tematycznych poszczególnych seminariów znajdują się tutaj:

Poniżej przedstawiamy listę promotorów dostępnych w rejestracji dla poszczególnych kierunków. Pogrubioną czcionką zaznaczeni są promotorzy dostępni w drugiej turze na poszczególnych kierunkach:

pogrubione – seminarium do wyboru w II turze
+ – seminarium dodane do II tury
niepogrubione – seminarium uruchomione, niedostępne w II turze (brak wolnych miejsc w grupie)
przekreślone – seminarium nieuruchomione

BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE:

  1. Andruszkiewicz Iwetta
  2. Balczyńska-Kosman Alina
  3. Bielawska Agnieszka
  4. Czaban Anatol
  5. Jarczewski Waldemar
  6. Kamprowski Rafał
  7. Klejdysz Natalia
  8. Magiera Maciej
  9. Pohl Artur
  10. Pokładecki Jacek
  11. Rachwał Marcin
  12. Rak Joanna
  13. Rosicki Remigiusz
  14. Stachowiak Paweł
  15. Urbaniak Krzysztof

DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA:

  1. Borowczyk Krzysztof
  2. Hordecki Bartosz
  3. Jakubowski Jakub
  4. Kałużna Joanna
  5. Kania Eliza
  6. Lissewski Piotr
  7. Łukaszewski Marcin
  8. Ossowski Szymon
  9. Pająk-Patkowska Beata
  10. Secler Bartłomiej
  11. Wyszyński Jacek

POLITOLOGIA:

  1. Jakubowski Jakub
  2. Kałużna Joanna
  3. Kania Eliza

STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE:

  1. Balczyńska-Kosman Alina
  2. Barabasz Adam
  3. Jaskulski Adam
  4. Kacperska Magdalena
  5. Klejdysz Natalia
  6. Lubik-Reczek Natasza
  7. Pająk-Patkowska Beata
  8. Rosicki Remigiusz
  9. Stachowiak Paweł

ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM:

  1. Jaskulski Adam
  2. Kacperska Magdalena
  3. Kamprowski Rafał
  4. Lissewski Piotr
  5. Łukaszewski Marcin
  6. Magiera Maciej
  7. Scheffs Łukasz