Seminaria magisterskie (stacjonarne) – wyniki I tury i II tura zapisów

Wyniki rejestracji na seminaria magisterskie dla studiów stacjonarnych są już widoczne w USOSweb.

Po zalogowaniu do USOSweb należy przejść do zakładki „Dla studentów” a następnie kliknąć w menu po lewej stronie „koszyk” – w koszyku można sprawdzić status rejestracji na seminarium (wykaz i opis statusów rejestracji).

Osoby, które nie zostały przydzielone do żadnego seminarium lub nie brały udziału w I turze powinny zapisać się na seminarium w II turze.

II tura zapisów na seminaria magisterskie dla studiów stacjonarnych zostanie uruchomiona w czwartek 23.11.2017 o godz. 20.00.

Zapisy będą otwarte do 28.11.2017.

W II turze dostępne są tylko niektóre seminaria i liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Przy zapisach decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Instrukcja rejestracji na seminaria – w II turze wybierane jest tylko jedno seminarium.

Informacje o zakresach tematycznych poszczególnych seminariów znajdują się tutaj:

Poniżej przedstawiamy listę promotorów dostępnych w rejestracji dla poszczególnych kierunków. Pogrubioną czcionką zaznaczeni są promotorzy dostępni w drugiej turze na poszczególnych kierunkach:

pogrubione – seminarium do wyboru w II turze
+ – seminarium dodane do II tury
niepogrubione – seminarium uruchomione, niedostępne w II turze (brak wolnych miejsc w grupie)
przekreślone – seminarium nieuruchomione

BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE:

  1. Bryła Jolanta
  2. Fiedler Radosław
  3. Kiwerska Jadwiga
  4. Kmieciak Robert
  5. Konieczny Jerzy
  6. Koszel Bogdan
  7. Nowiak Wojciech
  8. Osiewicz Przemysław
  9. Przybylska-Maszner Beata
  10. Puślecki Zdzisław
  11. Skarżyński Mirosław

DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA:

  1. Adamczyk Wojciech
  2. Cisak Wojciech
  3. Fiedler Radosław
  4. Jeliński Edward
  5. Koszel Bogdan
  6. Kowalczyk Ryszard
  7. Lesiewicz Elżbieta
  8. Musiał-Karg Magdalena
  9. Pawełczyk Piotr
  10. Piontek Dorota
  11. Sakson Andrzej
  12. Skrzypczak Jędrzej
  13. Stelmach Andrzej
  14. Stępińska Agnieszka
  15. Szymczyński Tomasz
  16. Walkowski Maciej
  17. Wiśniewski Janusz
  18. Żyromski Marek

POLITOLOGIA:

  1. Hajder Krzysztof
  2. Mazurczak Witold
  3. Nowiak Wojciech
  4. + Puślecki Zdzisław

STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE:

  1. Bryła Jolanta
  2. Czachór Zbigniew
  3. Donaj Łukasz
  4. Gałganek Andrzej
  5. + Sakson Andrzej
  6. Trosiak Cezary
  7. Wejkszner Artur