Spotkanie adaptacyjne dla studentów z niepełnosprawnościami

Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra” serdecznie zapraszają wszystkich studentów z niepełnosprawnościami, rozpoczynających I rok studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na trzydniowe spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się w dniach 24-27 września br., w Domu Studenckim Jowita (ul. Zwierzyniecka 7, Poznań).

Dlaczego warto pojechać na spotkanie adaptacyjne?

• Poznasz Uczelnię lepiej niż większość studentów.
  • Znajdziesz rozwiązania problemów na studiach, zanim się pojawią.
  • Poznasz osoby pracujące na uczelni, które zajmują się wspieraniem studentów w wielu różnych sprawach.
  • Poznasz przestrzeń miasta i ważne dla studentów miejsca.
  • Dowiesz się, co oferuje Ci Biuro ds. ds. Studentów z Niepełnosprawnościami oraz Zrzeszenie „Ad Astra”.
  • Poznasz osoby studiujące od kilku lat na UAM – spotkanie z nimi może być bardzo pomocne!
  • Będziesz mieć wyjątkową możliwość spotkania z Rektorem Uniwersytetu!

Pełny program spotkania znajdziesz klikając tutaj.

Koszt udziału: 35 zł.

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Potrzebujesz pomocy przy formularzu lub dodatkowych informacji?

Dominika Hoft – v-ce Przewodnicząca ZSN UAM „Ad Astra“, e-mail: dominika.hoft@gmail.com, tel.: 724 837 944.