Spotkanie z dr. Andrzejem Byrtem

Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych Oddział w Poznaniu oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, serdecznie zapraszają na spotkanie z Panem dr. Andrzejem Byrtem (CV w załączniku), byłym: wiceministrem Współpracy Gospodarczej z Zagranicą, ambasadorem RP w Niemczech, Francji i Monako oraz prezesem Międzynarodowych Targów Poznańskich, które zaplanowane zostało na piątek 7 kwietnia, o g. 16.30-18.00, w sali 125 (WNPiD UAM, ul. Umultowska 89A). Tematem wystąpienia Pana Ambasadora będzie „Bal w Operze, czyli savoir – vivre dyplomacji”. Spotkanie poprowadzi Pani dr Magdalena Lorenc.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zachęcamy do lektury poematu satyrycznego Juliana Tuwima pod tym samym tytułem.

Serdecznie zapraszamy, Pracowników, Doktorantów i Studentów Wydziału!