Data wydarzenia: -

Globalna Konferencja News Literacy 2019

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkoła Dziennikarstwa Uniwersytetu Stony Brook (Nowy Jork, USA) zapraszają badaczy, edukatorów i aktywistów Trzeciego Sektora do udziału w Globalnej Konferencji News Literacy, która odbędzie się w Poznaniu 7-8 czerwca 2019 r.

W jej ramach będziemy dyskutowali szeroką gamę zagadnień związanych z ewolucją mediów, ich wpływem na rzeczywistość społeczną i polityczną, jak również szansami i wyzwaniami stojącymi przed edukacją medialną. Patronat nad konferencją objęły Polskie Towarzystwo Edukacji Medialnej i Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej.

W ramach konferencji edukatorzy i aktywiści Trzeciego Sektora będą mogli podzielić się, zaprezentować i nauczyć się nowych praktyk i doświadczeń związanych z edukacją medialną, News Literacy i fact-checkingiem.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym call for papers oraz na stronie konferencji: http://newsliteracyconf2019.wnpid.amu.edu.pl/strona-glowna/

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Program konferencji 3.06.2019 Agnieszka Mieszczanowicz
PDF
Pobierz PDF Program konferencji(312.9 KB)