Studenci z Woroneża na WNPiD

woronez2Przez tydzień na Wydziale Nauk Politycznych i Dzienniakrstwa gościć będą studenci z Woroneża w ramach corocznej wymiany międzyuczelnianej. Przed uczestnikami cykl ciekawych wykładów i zajęć praktycznych. Na przyszły rok zaplanowana została rewizyta, więc warto śledzić losy projektu.

WNPiD przygotował dla uczestników wymiany wykłady w języku rosyjskim i angielskim na temat m. in. integracji europejskiej, demokracji czy roli islamu we współczesnym świecie. Ponadto studenci będą mieli możliwość zwiedzania Poznania oraz wzięcia udziału w wycieczkach krajoznawczych.

W 2013 r. w Woroneżu gościli studenci WNPiD. Kolejna inicjatywa, w postaci wyjazdu do Rosji, przewidziana jest na przyły rok akademicki.