Sukces naszych studentów podczas historycznego turnieju debat oksfordzkich

Podczas turnieju debat oksfordzkich #mojaniepodlegla, który odbył się w dniach 22-23 listopada br., w Warszawie nasz Uniwersytet reprezentowali Jacek Sołtysiak (DiKS II rok Lic.) i Fryderyk Małecki (DiKS I rok Lic.). Dotarli oni do wielkiego finału, gdzie po zaciętej debacie musieli uznać wygraną drużyny z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Był to kolejny turniej ogólnopolski, w którym naszą Alma Mater reprezentowali Jacek i Fryderyk. W maju obaj panowie zostali również Akademickimi Wicemistrzami Polski Debat Oksfordzkich.

Ta stała forma pokazuje jak wysoki poziom w sztuce oratorskiej i formułowaniu argumentów reprezentują studenci naszego wydziału oraz, że merytoryczna debata to chleb powszedni na WNPiD.

Gratulujemy serdecznie całej drużynie i życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna na stronie:  https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/61948,Pierwszy-turniej-oksfordzkich-debat-historycznych-dla-studentow-zwyciezyla-druzy.html?fbclid=IwAR3eI9WDK8XBvSGLK7lm0Y42ohDigQI0ElEa5lhjkQgksv1lH8k15lKNkzs