Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na WNPiD

Spotkanie na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, które odbyło się we wtorek, 13 listopada wpisuje się w kalendarz globalnych wydarzeń organizowanych w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości oraz Światowym Dniu Przedsiębiorczości Kobiet ( 19 listopada 2018 r.).

To międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia  oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw. Motywem tegorocznego spotkania było hasło : ” Obudź w sobie przedsiębiorczego ducha „. Partnerem strategicznym wydarzenia była organizacja Businness  and Professional Women Posnania razem z którą wspieramy zainteresowanych w realizacji działań rozwojowych.

Organizatorem wydarzenia z ramienia Wydziału była Pani dr hab. Iwetta Andruszkiewicz.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego interesującego wydarzenia, która dostępna jest na Wydziałowym facebooku. Autorką zdjęć jest Iwona Paszkowska.