Utrudnienia w ruch w związki z Wielkim Grillowaniem UAM

W związku z organizacją kolejnej edycji Wielkiego Grillowania UAM – festiwalu organizowanego przez Parlament Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, informujemy o ewentualnych utrudnieniach komunikacyjnych, które pojawią się podczas organizacji wspomnianego wydarzenia.
  1. Od poniedziałku, 7 maja – w związku z rozpoczęciem prac logitycznych na terenie Wielkiego Grillowania, bylibyśmy wdzięczni za znalezienie alternatywnego miejsca parkingowego i o nieparkowanie w miejscach zlokalizowanych przy Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Wydziale Matematyki i Informatyki oraz przedWydziałem Fizyki, które na czas imprezy zostaną wyłączone z użytkowania.
  2. Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na utrudnienia w ruchu podczas samej imprezy, po godzinie 17 w dniach 9 i 10 maja – w tym czasie zalecamy Państwu objazd, który został oznaczony na poniższej grafice.