Wakacyjnych wyjazdów jest wiele. Wyjazd. jest tylko jeden.

Wyjazd. to oficjalny obóz integracyjno-szkoleniowy Parlamentu Samorządu Studentów UAM, który jest organizowany dla osób wybierających się na studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po raz pierwszy.

Dlaczego właśnie Wyjazd.? Oto pięć dobrych powodów:
  • Szukasz możliwości integracji ze studentami z pierwszego roku.
    • Na Wyjazd zapisać mogą się tylko studenci, którzy rozpoczynają studia w październiku 2017. O sprawny przebieg Wyjazdu zadba kadra doświadczonych samorządowców.
  • Na studiach chcesz rozwijać się nie tylko naukowo.
    • Wiedza akademicka z pewnością się przydaje, ale równie ważne są kompetencje miękkie. Na naszym Wyjeździe nauczysz się podstaw budowania zespołu, przemawiania publicznego, kreowania wizerunku i zarządzania projektami.
  • Chcesz spróbować swoich sił w organizacjach studenckich.
    •  Studia to nie tylko nauka, ale także możliwość działania w  stowarzyszeniach czy w kołach naukowych. Dzięki Wyjazdowi posiądziesz umiejętności, które zaprocentują w tego rodzaju organizacjach. Udzielałeś się w samorządzie uczniowskim? Świetnie, z nami możesz przejść na kolejny poziom wtajemniczenia.
  • Chcesz poznać uczelniane lifehacki.
    •  Studia mogą na starcie przytłoczyć – USOS, panie z dziekanatu i inne uczelniane legendy nie są jednak takie straszne! Doświadczona kadra samorządowa z pewnością pomoże przezwyciężyć początkowy szok poznawczy, dając praktyczne porady dotyczące codziennego życia studenta.
  • Chcesz zwieńczyć najdłuższe wakacje w życiu świetną zabawą.
    • Wyjazd to nie tylko możliwość integracji oraz merytoryczne szkolenia, ale także szereg atrakcji – gry integracyjno-terenowe, karaoke czy kino plenerowe to tylko nieliczne z zaplanowanych animacji.
Termin: 11-15 września
Miejsce: Resort Niegocin położony na Mazurach
Cena: 380 zł
Arkusz zgłoszeniowy: wyjazd.amu.edu.pl/?page_id=156

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.wyjazd.amu.edu.pl lub na naszym facebook’u: www.facebook.com/wyjazduam/
Zgłoś się już teraz i wejdź dobrze w nadchodzący rok akademicki!
Organizatorami Wyjazdu. jest Parlament Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu