Data publikacji w serwisie:

II Forum Nowej Edukacji w Poznaniu

II Forum Nowej Edukacji w Poznaniu

Kompetencje XXI wieku i wyzwania edukacji. Samorząd – Pracodawca – Oświata

Samorząd – Pracodawca – Oświata

17-18 października – Poznań

Zmiany na rynku pracy, globalizacja i regionalizacja, zwiększona mobilność pracowników i era cyfrowa spowodowały, że system edukacji stanął przed swoim największym wyzwaniem w historii. Pracodawcy mają coraz większe trudności w znalezieniu pracowników wykwalifikowanych i jednocześnie zaangażowanych, umiejących pracować w zespole, pomysłowych i czujących się współodpowiedzialnymi za wyniki przedsiębiorstwa. Samorządowcy stają przed wyzwaniami spowodowanymi dynamicznymi zmianami na rynku pracy jednocześnie starając się pogodzić to z odgórnie narzucanymi reformami w oświacie.

System edukacyjny staje się coraz mniej skuteczny...


Co teraz? Współpraca! Jak oświata, samorząd i biznes mogą polepszyć skuteczność swojej współpracy? Jak wygląda wymarzony pracownik XXI wieku? Jakie kompetencje i umiejętności są potrzebne i jak je rozwijać? Jak ważna jest edukacja nieformalna i jakie znaczenie mają staże zagraniczne? Jak samorząd może najlepiej zagrać swoje karty? Czego oczekuje dzisiejsza młodzież od edukacji formalnej?

Przykłady z Polski i zagranicy, wystąpienia ekspertów z wielu krajów, panele i warsztaty oraz jakościowy networking czekają na Państwa na II Forum Nowej Edukacji w Poznaniu (NEF) – Kompetencje XXI wieku i wyzwania edukacji: Samorząd – Pracodawca – Oświata.

Do kogo jest skierowane Forum Nowej Edukacji?

Do pracowników, specjalistów i ludzi zainteresowanych tematyką edukacji i rynku pracy w:

  1. Samorządach
  2. Firmach
  3. Oświacie
  4. Instytucjach akademickich

Zapraszamy do rejestracji: https://www.neweducationforum.com/pl/nef-poznan-pl

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Zaproszenie NEF Poznań 30.09.2019 Natalia Deręgowska
PDF
Pobierz PDF Zaproszenie NEF Poznań(1.8 MB)