Wracają Wykłady Otwarte na WNPiD!

Rusza kolejna edycja Wykładów Otwartych na WNPiD! Już od połowy lutego będziecie mogli wziąć udział w wykładach, które przygotowali dla Was wykładowcy naszego Wydziału.

W tej serii wykładów otwartych czeka na Was 7 spotkań. Każde z nich będzie miało inną, mamy nadzieję, interesującą Was tematykę. Po każdym spotkaniu przewidziany jest także czas na dyskusję.

Oto tematy, które dla Was przygotowaliśmy!

• dr Norbert Gill – „Encyklopedia prawa, czyli o tym, jakie są Twoje prawa w czasie rozprawy w sądzie” – 17.02.2023 (piątek)
  • dr Rafał Kamprowski – „Nowa gorączka złota. Strategiczne znaczenie metali ziem rzadkich we współczesnym świecie” – 20.02.2023 (poniedziałek)
  • dr Jacek Raubo – „Broń atomowa – czas apokalipsy czy gwarancja pokoju?” – 23.02.2023 (czwartek)
  • prof. Paweł Stachowiak – „Od dyktatury do demokracji i z powrotem. Ewolucja ustroju II RP” – 07.03.2023 (wtorek)
  • prof. Szymon Ossowski – „Czy młodzież obali ten rząd? Preferencje polityczne licealistów i studentów” – 24.03.2023 (piątek)
  • prof. Adam Szymaniak – „Okrutne tradycje i zwyczaje, a prawa człowieka” – 29.03.2023 (środa)
  • prof. Anna Potyrała – „Czy Putin stanie przed trybunałem?” – 04.04.2023 (wtorek)

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 12.00 w sali 120.

Aby wziąć udział w Wykładach Otwartych należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zaznaczyć zajęcia, w których wyraża się chęć uczestniczenia.

Będzie to pierwsza od 2020 roku edycja w pełni stacjonarna. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie! Do zobaczenia!