Łukasz Płuciennik zwycięzcą Akademickiego Konkursu Retorycznego

W minioną niedzielę Łukasz Płuciennik zajął pierwsze miejsce w  III edycji Akademickiego Konkursu Retorycznego od Akademia Retoryki.  Akademia Retoryki Igora Zalewskiego to fundacja mająca na celu propagowanie jak i ulepszanie umiejętności retorycznych każdego z nas.

Łukasz jest studentem naszego Wydziału, aktywnie działającym w studenckich kołach naukowych: Koło Naukowe Polityki Ekonomicznej i Społecznej UAM  i Koło Naukowe Psychologii Polityki. Poza studiami jest entuzjastą teatru, nie tylko jako widz, ale również jako aktor-amator. Aktywnie współpracuje z Teatrem Porywaczy Ciał w Poznaniu, a w planach ma stworzenie czegoś swojego. Łukaszu, gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy!