Ogólnopolski Strajk Nauczycieli - stanowisko władz WNPiD

Z dużym niepokojem obserwujemy problemy, jakie w ostatnich latach, a w szczególności w ostatnich dniach dotykają polskie szkoły i środowisko nauczycielskie. Jesteśmy głęboko przekonani, że polska szkoła wymaga dbałości, zainteresowania i należy ją wpierać we wszystkich inicjatywach, które ostatecznie przyczyniają się do wzrostu poziomu edukacji polskiego społeczeństwa. To między innymi dlatego, od wielu lat staramy się poprzez konferencje, warsztaty oraz inne inicjatywy zbliżać środowisko akademickie ze szkołami różnego szczebla.

Mamy nadzieję, że zaistniały kryzys uda się szybko zażegnać, a nauczyciele będą mogli czerpać ze swojej profesji satysfakcję i realizować się w komfortowych warunkach pracy.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
uchwała RW 12.04.2019 Maciej Skrzypek
Pobierz PDF uchwała RW(117.6 KB)